Aranyérem és csapatbronz: Remekeltek a Danubius RSC vívói a veterán országos bajnokságon

Kiemelkedő eredményeket értek el a Danubius Regionális Sport Club vívói a hétvégén Szolnokon rendezett veterán országos bajnokságon: egyéni aranyérem, csapatbronz és további értékes helyezés került a klub mérlegére. A szolnoki veterán ob egyik legszebb Danubius-sikerét Partics Péter szállította, aki a 40+ korosztály párbajtőr egyéni versenyében országos bajnoki címet nyert. Magabiztos vívással jutott a döntőig, majd […]
Bronzérmet nyert Pásztor Patrik, ötödik lett a fiúcsapat a kadet ob-n

A budapesti korosztályos magyar bajnokságon harmadik lett a Danubius RSC párbajtőrvívója, Pásztor Patrik. Az érdi klub ötödik helyen végzett a csapatversenyben, épphogy lemaradt a legjobb négyről.
Egy ezüst és két bronz a Danubius RSC mérlege Szolnokon

A Danubius RSC párbajtőrvívói eredményesen szerepeltek a Szolnokon rendezett felnőtt vidékbajnokságon. A rutinos versenyzők mellett a klub 2024/2025-ös szezonban alakult felnőtt szabadidős kezdőcsoportjának vívói (Jasper Gábor, Zelenák Márk és Németh Gábor) is először léptek pástra, és sikeresen mutatkoztak be életük első versenyén.
Szolnokon remekeltek a Danubius RSC vívói

Újabb sikeres hétvégén vannak túl az érdi párbajtőrvívók, a törpiciknél dupla Danubius-siker született.
Bronzérmes lett a Nogula Mórral felálló férfi párbajtőrcsapat

Újfent büszkék lehetünk, hiszen fiatal sportolónk nagyszerű versenyen van túl.
Nogula Mór ezüstérmet nyert a párbajtőrözők junior Magyar Kupáján

A Danubius RSC vívója, Nogula Mór történelmi sikert ért el a Junior Férfi Párbajtőr Magyar Kupán, ahol egészen a döntőig menetelt, és végül ezüstérmet szerzett. A 156 fős mezőnyben mutatott teljesítménye a klub eddigi legnagyobb eredménye a korosztályban.
Partics Péter nyerte a budapesti Veterán EFC körversenyt

Szép magyar siker született a veterán EFC körverseny budapesti állomásán: a Danubius RSC párbajtőrvívója, Partics Péter diadalmaskodott a férfi párbajtőr 40+ korosztályban.
Fonyódon készültünk a szezonra!

Augusztus 10–16. között tartottuk hagyományos fizikai felkészítő edzőtáborunkat Fonyódon. 2011 óta szinte minden évben itt alapozzuk meg az új idényt, és most sem volt ez másképp!
Az országos ranglista élén végzett Klicsu Márk párbajtőrvívó

Klicsu Márk országos ranglistaelső lett a párbajtőrözők törpici fiú kategóriájában. A Danubius RSC ifjú vívója ezüstéremmel zárt az utánpótlás országos bajnokságon, amivel megszerezte az összetett első helyet.
Diákolimpiai arany a VMG csapatának – remek egyéni eredmények is születtek

A diákolimpiai országos döntőjét rendezték a hétvégén a budapesti BOK csarnokban, ahol a Danubius RSC sportolói több érdi és budafoki iskola színeiben, kiválóan szerepeltek.
