Klicsu András bronzérmet nyert Szolnokon

Hétvégén Szolnokon rendezték meg a kadet-junior előválogató versenyt, amelyen a Danubius vívói is pástra léptek. A csapatból ezúttal Klicsu András érte el a legjobb eredményt, aki fegyelmezett vívással egészen a dobogóig menetelt.

András végig koncentráltan és taktikusan versenyzett, a táblamérkőzéseken pedig különösen nagy tartásról tett tanúbizonyságot. Két asszójában is hátrányból kellett fordítania, de mindkét alkalommal sikerült megnyernie a párharcot, így bejutott a legjobb nyolc közé.

A folytatásban is magabiztos teljesítményt nyújtott, és végül a harmadik helyen zárta a szolnoki előválogatót. Eredménye nemcsak szép egyéni siker, hanem fontos visszajelzés is az elvégzett munkáról.

A Danubius közössége nagyon büszke András teljesítményére és bronzérmére.

További részletekért lépj velünk kapcsolatba!